Kontakt

Zdravotník budoucnosti pro nemocnice

Seberozvojový a zážitkový dvoudenní cyklus pro vaše oddělení v nemocnici. Jste vedoucí oddělení, máte na starosti pečující tým a záleží vám na jeho psychické odolnosti?

Podpořte své zdravotníky a dopřejte jim profesionální péči o jejich psychiku. Psychická pohoda jednotlivých členů týmu je klíčová pro hladký chod a vztahy na pracovišti. Často se o zdravotnících mluví jako o andělech a jejich práci jako o poslání. Pro nás jste hlavně profesionálové v péči o druhé. Lidskost je vaší silnou motivací pomáhat. Někdy pro vás bývá složité udržet si hranice a přepnout se od příběhů, kterých jste součástí. Přinášíme vám proto sebezkušenostní workshopový cyklus „ZDRAVOTNÍK BUDOUCNOSTI“, díky kterému se těšíte nejen do práce. Připravujeme pro vás ve dvou dnech na míru 4 tematické workshopy, v rámci kterých pečujeme o psychickou pohodu pečujícího personálu.

Společně se sestřičkami a bratry sestavujeme žebříček osobních hodnot a nastavení si vlastních hranic. Hledáme při něm také výhody dosavadních, nejen profesních, ale i životních zkušeností. Věnujeme se emocím, otevřené komunikaci, péči o sebe, prevenci vyhoření, ale i tématu být sám za sebe. Standartně ve dvou dnech v měsíci navštíví tým organizace dané pracoviště. V rámci nich rozvíjíme partnerství dětí a rodin se zdravotnickým personálem.

Témata, kterým se věnujeme:

 • Emoce 
  Probereme možnosti, jakým způsobem naložit s emocemi, které je provází při péči nejen o vážně nemocné klienty. Sdílením příkladů dobré praxe si zdravotníci odnesou vlastní autentické nástroje pro práci s emocemi. 
 • Vlastní hranice a hodnoty
  Najdou se ve své profesi a uvědomí si sebe sama ve svém životě. Získají přehled o tom, co jim pomáhá, a co je naopak limituje. Podpoříme je v udržení si vlastních hranic k příběhům, se kterými se denně setkávají. 
 • Respektující komunikace
  Dialogy mezi zdravotníky a klienty posuneme zase o kousek dál. Naučí se, jak vypnout nesloužící vzorce předsudků a hodnocení směrem k druhým, které využijí nejen v profesi, ale i v osobním životě.
 • Péče o sebe
  Odnesou si (vlastní) tipy, jak o sebe pečovat, dobrý pocit, že to má POŘÁD smysl a že na to už nemusí být sami. Jsme tu s nimi, pro ně. 

Jednotlivé workshopy na sebe navazují a je vhodné, aby se zdravotníci účastnili všech 4 témat. Účastníci se aktivně zapojují do jejich průběhu. Cyklus je možné absolvovat pouze jako celek v obou dnech.

Místo konání:

Koná se v místě zaměstnání po celé ČR.

Termín:

Po domluvě.

Časová náročnost jednoho dne:

9:00–16:00

Počet hodin:

Celkem 14 hodin.

Počet lidí ve workshopu:

8–16 osob

Cena:

Díky našim finančním partnerům děláme ceny dostupné.
Nemocnice si hradí 20 000Kč. 

Neváhejte a napište nám o svůj workshopový cyklus. 

Těšíme se na vás.

Tým Srdcem Robinson

Přihlaste se

Konzultace