Kontakt

Zdravotník budoucnosti pro jednotlivce

Seberozvojový a zážitkový dvoudenní cyklus pro zdravotníky jako jednotlivce. Jste zdravotní sestřička, bratr, nebo jinak pečující personál? Hledáte nástroje jak nevyhořet? Jak se lépe vyznat ve svých emocích a myšlenkových pochodech? Tak jste tu správně. Právě pro vás připravujeme ve dvou dnech na míru 4 tematické workshopy v rámci, kterých pečujeme o vaší psychickou pohodu. 

Často se o zdravotnících mluví jako o andělech a jejich práci jako o poslání. Pro nás jste hlavně profesionálové v péči o druhé. Lidskost je vaší silnou motivací pomáhat. Někdy pro vás bývá složité udržet si hranice a přepnout se od příběhů, kterých jste součástí. Společně s vámi sestavujeme žebříček osobních hodnot a nastavení si vlastních hranic. Hledáme při něm také výhody dosavadních, nejen profesních, ale i životních zkušeností. Věnujeme se emocím, otevřené komunikaci, péči o sebe, prevenci vyhoření, ale i tématu být sám za sebe. Standartně ve dvou dnech v měsíci navštíví tým organizace dané město. V rámci nich rozvíjíme partnerství dětí a rodin se zdravotnickým personálem.

Témata, kterým se věnujeme:

 • Emoce 
  Probereme možnosti, jakým způsobem můžete naložit s emocemi, které vás provází při péči nejen o vážně nemocné klienty. Sdílením příkladů dobré praxe si odnesete vlastní autentické nástroje pro práci s emocemi. 
 • Vlastní hranice a hodnoty
  Najdete se ve své profesi a uvědomíte si sebe sama ve svém životě. Získáte přehled o tom, co vám pomáhá, a co vás naopak limituje. Podpoříme vás v udržení si vlastních hranic k příběhům, se kterými se denně setkáváte. 
 • Respektující komunikace
  Dialogy mezi vámi a klienty posuneme zase o kousek dál. Naučíte se, jak vypnout nesloužící vzorce předsudků a hodnocení směrem k druhým, které využijete nejen v profesi, ale i v osobním životě.
 • Péče o sebe
  Odnesete si (vlastní) tipy, jak o sebe pečovat, dobrý pocit, že to má POŘÁD smysl a že na to už nemusíte být sami. Jsme tu s vámi a pro vás.

Jednotlivé workshopy na sebe navazují a je vhodné, abyste se zúčastnili všech 4 témat. Jako účastníci se aktivně zapojujete do jejich průběhu. Cyklus je možné absolvovat pouze jako celek v obou dnech.

Místo konání:

Koná se po celé ČR. Přesná adresa bude upřesněná. 

Termín 2024:

Praha 7.března, 21.března
Plzeň 26.března, 9.dubna

Klatovy 27.března, 10.dubna
České Budějovice 28.března, 11.dubna

Brno 2.dubna, 16.dubna
Zlín 3.dubna, 17.dubna

Karlovy Vary 21.května, 4.června
Mariánské Lázně 22.května, 5.června

Olomouc 28.května, 18.června
Ostrava 29.května, 19.června

Pardubice 11.června, 25.června
Hradec Králové 12.června, 26.června

Liberec 10.září, 24.září
Mladá Boleslav 11.září, 25.září

Časová náročnost jednoho dne:

9:00–16:00 

Počet hodin:

Celkem 14 hodin.

Počet lidí ve workshopu:

8–16 osob

Cena:

Díky našim finančním partnerům děláme ceny dostupné.
Účastník si hradí 3 500 Kč.

Těšíme se na vás. 

Tým Srdcem Robinson

Přihlaste se

Konzultace